دوشنبه, 27 آذر 1396 ساعت 07:49

نکات مرتبط با خرید اینترنتی کارنه تیر

1- برای خرید اینترنتی فقط از مرور گر موزیلا فایر فاکس نسخه 52 و بالا تر یا اینترنت اکسپلورر 10 به بالا استفاده ‏نمایید.
‏2- جهت اجتناب از بروز اشکال در فرایند پرداخت اینترنتی لطفا از دستگاهای موبایل یا تبلت استفاده نفرمایید.
‏3- استفاده از انواع فیلتر شکن موجب اختلال در پرداخت های اینترنتی و قفل شدن سیستم به مدت 20دقیقه میگردد.


‏4- استفاده همزمان از چند دستگاه جهت خرید اینترنتی ممکن نیست در صورت مبادرت به این کار، سیستم به مدت ‏‏20 دقیقه اجازه فعالیت به شما را نخواهد داد.
‏5- حتما فرایند خرید را به انتها برسانید یا از دکمه انصراف و خروج استفاده کنید در صورت قطع عملیات بصورت ‏غیر عادی سیستم 20 دقیقه اجازه فعالیت مجدد را به شما نخواهد داد.
‏6- تلاش شود خریدها در یک مرحله انجام گیرد، چنانچه خریدها در فواصل مختلف صورت پذیرد تا زمانیکه کارنه تیرهای ‏خریداری شده به شرکت اختصاص نیابد، امکان خرید مجدد وجود نخواهد داشت.‏
‏7- درخواست خرید میتواند در هر ساعت شبانه روز ارسال گردد در صورت پرداخت موفق تعداد کارنه تیرهای مورد ‏نظر در ساعت اداری به شرکت تخصیص داده میشود. ‏
‏8- جهت دریافت کارنه تیرهای خریداری شده در ساعات اداری نماینده رسمی شرکت به اتاق مراجعه و در قبال ارائه ‏نامه، کارنه تیرهای خریداری شده به وی تحویل می گردد .‏
‏9- اگر در صفحه ورود اطلاعات کارت بانکی خود پست الکترونیک خود را درج نمایید بانک برای شما صورتحساب ‏ارسال میکند امور کار نه تیر نیازی به ارایه سند پرداخت ندارد.
‏10- بر اساس اعلام روابط عمومی بانک های عامل درصورت ناموفق بودن عملیات پرداخت و کسر وجه از حساب شما ‏معمولا پس از 24 ساعت مبلغ توسط بانک به حساب شرکت عودت در غیر اینصورت جهت پی گیری راسا با بانک عامل ‏تماس حاصل فرمایید.
‏11- ازآنجاییکه فرایند خرید راسا توسط شرکت در محل انجام گردیده و کلیه فرایند ها از طریق وب سایت قابل مشاهده می ‏باشد دلیلی برای حضور فیزیکی و اتلاف وقت نمایندگان شرکتهای حمل در امور کارنه تیر اتاق بازرگانی نمی باشد ‏لذا ضروریست قبل از تکمیل فرایند خرید از اعزام نماینده جدا خودداری و در این خصوص توصیه های لازم به نماینده ‏شرکت گوشزد فرمایید.

اطلاعات تکميلي

  • شماره نامه: -
  • تاریخ: دوشنبه, 27 آذر 1396
  • موضوع: نکات مرتبط با خرید اینترنتی کارنه تیر
  • صاحب امضاء نامه: کارنه تیر
  • دپارتمان: کارنه تیر
آخرین ویرایش در دوشنبه, 27 آذر 1396 ساعت 14:53

تماس با ما

سرپرست: بهنام فرامرزیان

آدرس: تهران خیابان طالقانی – نبش خیابان شهید موسوی (فرصت) پلاک 175

کدپستی: 1583648499175

تلفن مدیریت:021-85732052 

تلفن امور اجرایی:021-85732061 

پست الکترونیکی: Tir.ata@iccima.ir

نقشه راه

map